כמנהלים ובעלי עסקים, אתם ודאי משקיעים זמן רב ומשאבים בעובדים שלכם: ראיונות עבודה, בדיקת התאמה לתפקיד, אבחונים, הכשרה, הוצאות נלוות ועוד…
כל זאת, רק כדי לגלות, לבסוף, שהעובד שבחרתם כלל אינו מתאים לארגון…
מכון פארן לגרפולוגיה מסייע למנהלי משאבי אנוש, למנהלים ולעזרת מנהלי חברות השמה בתהליך הערכת ומיון עובדים, לתהליך של מציאת עובדים איכותיים ומתאימים לחברה ובכך חוסך משאבים זמן וכסף.

יתרונות הבדיקה הגרפולוגית:
המבדק הגרפולוגי מנבא את בהצלחה את מידת התאמתו של העובד לתפקיד ואופן השתלבותו בארגון, וכן מגדיל את אחוזי ההצלחה בחיזוי מועמדים מתאימים.
למבדק גרפולוגי רמת מהימנות גבוהה, אין אפשרות להתכונן למבחן מראש, תוצאותיו אותנטיות ומשקפות את אישיות של הכותב.
אבחון העובדים מתבצע ביעילות, במהירות ותוך חיסכון כלכלי.
המבחן גרפולוגי מהווה חלופה וכן השלמה למבחנים אחרים ובודק גם את יכולות הפרט בתחומים שונים. משמש כתוספת לבדיקות אישיות, מהימנות, מבחנים, או פוליגרף הנעשים לעובד.

שירותי הגרפולוגיה לעסקים כוללים:
התאמה לתפקיד ושיבוץ עובדים – האבחון הגרפולוגי כולל בדיקת כישורים, נאמנות למערכת, אמינות, כושר הסתגלות, אחריות מקצועית, קצב עבודה ועוד. האבחון מסייע ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של המנהל.
חוות דעת מפורטת לבכירים – חוות דעת מקיפה הכוללת מאפייני אישיות, כישורי חשיבה, מניעים ויכולת תפקוד בחברה, בהתאמה לפרמטרים של תיאור התפקיד המבוקש.
בדיקות מהימנות – המהווה כמעין "פוליגרף", לתפקידים הדורשים סודיות, יושר בניהול כספים, משרות בטחוניות ורגישות בתחומים שונים. חוות הדעת מעניקה תשובות על המוכנות לדווח אמת בכל מצב, המשמעת העצמית, הדיסקרטיות, הנאמנות למסגרת והאחריות המקצועית של הכותב.
מיון ואבחון מא' ועד ת' – מיון ראשוני הכולל דירוג מועמדים על פי מידת התאמתם לתפקיד, אבחון גרפולוגי מפורט למועמדים סופיים וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו.
שירותי Outsourcing – סיוע בכל שלבי הגיוס לחברה החל משלב פרסום המודעה, דרך ביצוע מיון ראשוני באמצעות סינון גרפולוגי וראיון אישי, וכלה בהמלצות לשיבוץ העובדים הנבחרים.
ביצוע מרכזי הערכה – הכוללים היכרות עם המועמדים במשחקי תפקידים ושילוב של ממצאי מרכז ההערכה עם חוות דעת גרפולוגית על אישיותם ואמינותם של המועמדים ודירוגם לפי מידת התאמתם לתפקיד.

בדיקת התאמה בין שותפים עסקיים – זיהוי מקורות הכוח ונקודות התורפה אצל כל אחד מבין השותפים העסקיים, ניבוי מידת התאמתם וחלוקת תפקידים בינהם.

גרפולוגיה משפטית – מסייעת בהשוואה בין כתבי יד וחשיפת הונאות. השוואה בין חתימות וחשיפה של העתקות וזיופים.

שרותי אבחון הגרפולוגיה עוזרים גם בתחומים אישיים, ביצוע שינויים בקריירה ובחיים, הכוונה לימודית , קידום בעבודה , פיתוח מנהלים ,שותפויות בעסקים ועוד.

רוצה לדעת יותר על עצמך או על העובדים שלך?
צור איתנו קשר בטלפון עכשיו וקבל הסבר על תהליך האבחון ועל האפשרויות העומדות בפניך.
התקשר עכשיו לטלפון 0545-958030