חלק חשוב מהתפקיד של מנהלי משאבי אנוש בחברות וארגונים הוא לאייש תפקידי מפתח בארגון. החלק הקל הוא לפרסם את המודעה בלוחות הדרושים ובאתרי אינטרנט לחיפוש עבודה. התוצאה לא תאחר להגיע. זרם אדיר של קורות חיים, כולם כמעט כתובים באופן מקצועי, מרשימים ביותר ומציגים את הפונים לתפקיד כמתאימים ביותר.

לאחר סינון ראשוני נשארים עדיין עם הרבה קורות חיים וכאן חשוב להדגיש את העובדה שמדובר בתפקידים בכירים, שדורשים תכונות אופי מסוימות, כמו כושר מנהיגות ויכולות ניהול, הנעת עובדים, יכולות לניהול פרוייקטים וביצוע משימות, כישורים בקבלת החלטות, לעיתים תחת לחץ וגם כישורים חברתיים, שמאפשרים גם עבודת צוות, קבלת מרות מבעלי תפקידים בכירים יותר בחברה, וגם מהימנות, נאמנות ויושרה.

הגרפולוגיה המקצועית, עוזרת מאוד במיון המועמדים ולכן ארגונים רבים פונים לאבחון גרפולוגי מקצועי, כדי לקבל חוות דעת וייעוץ על המועמדים לתפקידים הבכירים ולעיתים גם הרגישים.

מכון פארן לגרפולוגיה יסייע לכם בתהליך הערכת, מיון ומציאת העובדים הטובים ביותר לתפקידים הבכירים בארגונכם. למכון פארן, ניסיון של מעל 20 שנה באבחון גרפולוגי מקצועי וניתוח כתב היד, לצורך הערכת היכולות, תכונות האופי והכישורים של כל אדם על-פי כתב ידו. מיכל פארן, העומדת בראש מכון פארן, מייעצת לחברות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי לאורך שנים.