אנשים רבים המתלבטים בנושא לימודים ועבודה וזקוקים להכוונה מקצועית נעזרים לעיתים במכונים שונים העוסקים בנושא. במסגרת האבחון והייעוץ הם נאלצים לעבור מגוון מבחנים במשך שעות רבות, ובסוף התהליך המייגע הם זוכים לקבל הכוונה מקצועית, כללית ביותר ולא ממוקדת.

לעומת זאת, הכוונה מקצועית המבוצעת על ידי גרפולוג מומחה, היא נוחה, פרקטית והרבה יותר מדויקת. הנבדק אינו נדרש לעבור מבחני מיון מסובכים ולבזבז שעות יקרות. המטלה היחידה שעליו לבצע היא למלא דף נייר בכתב ידו ואת יתר העבודה מבצע הגרפולוג.

הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה מקנה אבחון מדויק, מפורט ומנומק. הגרפולוגית מיכל פארן המייעצת בנושא הכוונה מקצועית, בונה למאובחן תמונת אישיות תוך בחינת העוצמות של הכותב ונקודות החולשה שלו ועורכת הצלבה בין היכולות והכישורים של האדם לבין מקצועות התעסוקה.

הכוונה מקצועית באמצעות גרפולוגיה מאפשרת התייחסות לתכונות אופי ולכישורים חברתיים ולימודיים של הכותב. בגרפולוגיה ניתן לאבחן אינטליגנציה,הסתגלות חברתית,נחישות,שאפתנות,תפיסת עולם,יחסי אנוש,קצב עבודה ואפילו מוסר עבודה ואמינות של הכותב.

מיכל פארן: "בנושא הכוונה מקצועית,אני בונה לפונה תמונת אישיות הכוללת את כל הדקויות. אני בוחנת את העוצמות ואת מוקדי הכוח של האדם, מתחשבת בקשיים ומגיעה למעין נוסחה אישיותית. בסוף הליך של הכוונה מקצועית,מקבל המאובחן הצעות מקצועיות ולימודיות ספציפיות המתאימות לו. מניסיוני בתפקידי מפתח בתחום משאבי אנוש,אני מעורה בשוק העבודה ובמגוון התפקידים ויודעת אילו תכונות דורש כל תפקיד ובאופן כזה להצליב בין האישיות של האדם המשתקפת מכתב ידו לבין העיסוק המתאים לו ביותר."

הגרפולוגית מיכל פארן, היא בעלת ניסיון של יותר מעשרים שנה בהן אבחנה אלפי כתבי יד. אנשים שקיבלו ממנה יעוץ בנושא הכוונה מקצועית השתלבו בתפקידי מפתח שונים התקדמו והתפתחו יפה מבחינה תעסוקתית.

צעירה בת 22 שהגיעה לייעוץ להכוונה מקצועית ומניתוח כתב היד שלה עלה שהיא בעלת יכולת מילולית ויכולת ניהול טובה, קיבלה הכוונה מקצועית והוצע לה ללמוד בתחום התקשורת. כיום היא עובדת בתפקיד מאוד בכיר בחברה סלולארית גדולה ומצליחה בתפקידה.

צעירה נוספת בת 26 שסיימה תואר ראשון במדעי החברה ולא מצאה עבודה וביקשה הכוונה מקצועית עברה אף היא אבחון גרפולוגי אצל מיכל פארן שניתחה לה את כתב היד וגילתה יכולות ארגוניות ויכולת אבחון ואינטואיציה גבוהה. הצעירה קיבלה הכוונה מקצועית והופנתה לעסוק בתחום משאבי אנוש. בעקבות סיוע של פארן גם במציאת עבודה מתאימה, השתלבה הצעירה בחברת הייטק, התקדמה מאוד והגיעה לתפקיד של מנהלת משאבי אנוש.

רוצה לקבל הכוונה מקצועית שתסייע לך להחליט על כיוון מקצועי?
צור איתנו קשר עכשיו וקבל יעוץ ראשוני חינם על האפשרויות העומדות בפניך .
התקשר עכשיו לטלפון 09-7489830