קצינים ונגדים רבים הפורשים מצה"ל לאחר שנים רבות של שירות, מעוניינים להמשיך ולעבוד ואף לפתח קריירה חדשה. הכוונה מקצועית המותאמת בדיוק לאדם הפונה, היא השלב הראשון בדרך להצלחה, להורדת מפלס הדאגות והחששות ולהיכרות עם היכולות האישיות.

למכון פארן, מעל 20 שנות ניסיון בהכוונה מקצועית לאנשים פרטיים, המגיעים בשלבים שונים בחיים, כאשר הם מבקשים לעשות שינוי בתחום המקצועי. מיכל פארן, מנהלת המכון עובדת עם חברות גדולות וידועות במשק וההכוונה שהיא מעניקה, מעבר להיותה מקצועית וממוקדת, מחוברת היטב לצרכי שוק העבודה.

ההמלצות שהיא מקבלת, לעיתים מאנשים ששולחים אותן שנים רבות לאחר האבחון, מדברות בעד עצמן ומראות עד כמה מדוייקות ההמלצות שלה וכיצד הן עוזרות בקבלת החלטות ובהורדת החששות והפחדים.

 

פורשי צה"ל, שבמשך שנים רבות נתנו מעצמם לצבא ולמדינה בתפקידים ובתחומים צבאיים, הינם מצד אחד מבוקשים מאוד בשוק העבודה, מאחר והם מביאים עימים כישורים של מנהיגות, יכולת עבודה בצוות או כישורי ניהול וביצוע יחודיים. מנגד, יש חשש שמקומות עבודה פרטיים לא מתנהלים על פי הקודים הצבאיים. לכן, חשוב מאוד לקבל הכוונה מקצועית אישית וממוקדת, שתעזור למצוא את הכיוון המתאים ואת הדרך החדשה.

הגרפולוגיה הינה ניתוח כתב היד של האדם הפונה. ניתוח כתב היד אם כן, הוא אישי וספציפי לאדם עצמו ושונה באופן מהותי ממבחנים שנעשים במכונים, שהינם מעין תבנית החוזרת על עצמה. חשוב לציין גם שרבים מהמכונים, כדי להגיע לתוצאות איכותיות מוסיפות ניתוח כתב יד ואבחון גרפולוגי כחלק מהמבחנים.

אנו מציעים לכם, אבחון גרפולוגי אישי ומקצועי, שיתן לכם מפת דרכים לטווח הקצר ולטווח הארוך וישרטט את הכיוון המתאים לכישורים וליתרונות שלכם. הגישה שלנו היא יישומית ותכליתית כשהמטרה העומדת לנגד עינינו היא לעזור לך למצוא את תחום העיסוק והקריירה שבה תוכלו למצות את כישוריכם ולהתקדם בסולם התפקידים.

 

רוצה לקבל מידע נוסף על תהליך ההכוונה המקצועית והאבחון הגרפולוגי?

צור איתנו קשר בטלפון –  09-7489830