נשים זקוקות להכוונה מקצועית השונה במקצת מההכוונה המקצועית לגברים בגלל הדגשים השונים וסדרי העדיפויות השונים. נשים בימינו לומדות ועוסקות במגוון עצום של תחומים, בהם תחומים שהיו בעבר סגורים לנשים, או שנשים פשוט לא היו מעוניינות לעסוק בהם.

גם כיום, נשים מחפשות תפקידים בהן יוכלו למצות את כישוריהן, בעוד נשים נשואות עם ילדים, עושות לעיתים שינוי והסבה מקצועית מתוך רצון להתקבל לתפקידים ומקומות עבודה שבהם יוכלו לממש את עצמן, את יכולותיהן וכישוריהן ויחד עם זאת, לא להזניח את הבית והמשפחה.

מיכל פארן מנהלת מכון פארן לגרפולוגיה, בעלת כ-20 שנות ניסיון באבחונים גרפלוגויים מקצועיים, הכוונה מקצועית וייעוץ לאנשים פרטיים ולחברות השמה ומנהלות משאבי אנוש בארגונים וחברות מהמובילים במשק, תנתח את כתב היד שלך ותמליץ לך באופן אישי ומדוייק על הכיוון המתאים לך בקריירה בה בחרת, או בשינוי קריירה.

הכוונה מקצועית על ידי אבחון גרפולוגי מעניקה מידע נרחב על אישיותו של האדם. כתב היד פורש בפנינו את התכונות הדומיננטיות של הכותב, יכולות אינטלקטואליות וגם יכולות ביצוע ולזה יש להוסיף כמובן את הצרכים והרצונות האישיים.

אם את נמצאת בפרשת דרכים בנוגע לבחירת מקצוע או בחירת תפקיד חדש, אם את מעוניינת לעשות הסבה מקצועית או בשלב חיפוש עבודה, האבחון הגרפולוגי המעמיק וההכוונה המקצועית  יעזרו לך לגבש דיעה כאשר לפנייך מונח מידע רב ערך על עצמך.

 

האבחון הגרפולוגי האישי הינו בעל יתרונות רבים ובהם:

  • פירוט תמונת אישיות כוללת ויחד עם זאת מפורטת, המאפשרת לך לקבל מידע ממוקד לגבי התחום המקצועי המתאים לך.
  • בעזרת ההכוונה המקצועית הייחודית שלנו, תוכלי למצוא את הנתיב האישי שלך בשוק העבודה.
  • הגישה שלנו תכליתית ויישומית וההמלצות יעזרו לך למצות את כישורייך בצורה האופטימלית הלוקחת בחשבון את צרכי השוק המשתנים.

 

נשמח לתת לך פרטים נוספים על תהליך העבודה במכון פארן, על היחס האישי בניתוח כתב היד שלך והענקת מידע המתאים ספציפית לך.

כנסי לצור קשר והשאירי פרטים, או התקשרי לטל-  09-7489830